Vitajte vo Francúzsku!

OTVÁRACIE HODINY

Ut - Pia: 10:00 - 19:00 So: 10:00 - 14:00

 

Milí klienti,priatelia dobrého vína a všetci gurmáni,

nápad založenia našej predajne v roku 2008 na Slovensku vznikol pôvodne s jednoduchým zámerom, priniesť Francúzske vína na trh, kde boli dovtedy ťažko dostupné. Veľmi rýchlo sme sa od vín dostali k slaným a sladkým delikatesám, šampanskému a destilátom. Sme vyhľadávaní špecialisti čo sa týka darčekových francúzskych balení na Slovensku a stali sme sa obľúbeným partnerom pre firmy.

“Náš obchod má už vyše 14 rokov, a to vďaka Vám. Vašu dôveru si nesmierne vážime a tešíme sa na ďalšie desaťročie plné radosti z práce, ktorú môžeme pre Vás robiť.”

Majiteľka

Hľadáte vhodný spôsob, ako sa poďakovať obchodným partnerom alebo chcete odmeniť svojich spolupracovníkov?

viac info

Hľadáte vhodný spôsob, ako sa poďakovať obchodným partnerom alebo chcete odmeniť svojich spolupracovníkov?

viac info

Hľadáte vhodný spôsob, ako sa poďakovať obchodným partnerom alebo chcete odmeniť svojich spolupracovníkov?

viac info

Francúzske tekuté zlato

Francúzske tekuté zlato

Naša ponuka je najrozmanitejšia a najšpecifickejšia na slovenskom trhu. Ponúkame Vám široký výber vín, grands cru, champagne, liehovín a aperitívov pochádzajúcich z veľkých vinohradníckych oblastí, ktoré sú známe po celom svete.

Francúzske tekuté zlato

Udržať kvalitu je priorita

Udržať kvalitu je priorita

Kvalita našich výrobkov je pre nás veľmi dôležitá. Naša logistika (priamy dovoz z FRA) a skladovacie podmienky (všetky vína sú skladované v klimatizovaných priestoroch) zachovávajú vysokú a stabilnú kvalitu našich výrobkov.

Pre maškrtné jazýčky

Milujeme dobré veci

Milovníci cukroviniek si môžu prísť na svoje a určite si vyberú z ponuky bonboniér a domácich čokolád. Nájdete u nás taktiež rôzne paštéty, foie gras, tradičné francúzske špeciality a iné slané pochúťky.

Spokojní klienti

04.06.2019 Granvia

Granvia

Spoločnost Granvia a.s. je mimoriadne spokojná s ponukou exkluzívnych vín La Vie en Rose a za absolútnu pridanú hodnotu považujeme nádherné darčekové balenia pre našich klientov. Tešíme sa, že sme najstarší klient La Vie en Rose a veríme, že v tejto spolupráci budeme ešte dlho pokračovať.

Mia Bajáková
Communication Manager

03.06.2019 Veolia

Veolia

S pani Renard, majiteľkou obchodu La Vie en Rose spolupracujeme už dlhé roky. Sme francúzskou spoločnosťou a preto si radi svojich klientov a partnerov uctíme francúzskymi výrobkami. V obchode La Vie en Rose nájdete bohatý sortiment kvalitných francúzskych produktov a ochotný personál, ktorý Vám poradí a o produktoch povie viac. So spoluprácou sme veľmi spokojní, pani Renard nám častokrát pripravila ponuku darčekových balení na mieru. Oceňujeme bezproblémovú a ústretovú komunikáciu a včasné doručenie tovaru. Radosť spolupracovať.

Katarína Fúrová
Referent pre komunikáciu a marketing

02.06.2019 Orange Slovensko

Orange

La vie est en Rose est un de nos partenaires privilégiés. La propriétaire y délivre des vins français de grandes qualités à des prix très raisonnables de toutes les régions de France. Nous apprécions sa flexibilité et sa gentillesse pour répondre à nos attentes. Je ne peux que recommander ce petit bout de France à Bratislava .

Reza Samdjee
Chief Financial Officer

25.10.2018 Mecatube

Mecatube

S vinotékou La Vie en Rose spolupracujeme už dlho. Počas roka objednávame pre našich klientov, dodávateľov a zamestnancov pri rôznych výnimočných príležitostiach francúzske vína a najmä krásne darčekové balenia rôznych veľkostí, farieb a obsahov. Vinotéka nás každoročne prekvapí svojim novým katalógom s novým sortimentom - top vínami a pravými francúzskymi delikatesmi, ktoré sú naozaj vynikajúce. Návšteva vinotéky La Vie en Rose je tiež zážitok, všetkým odporúčame.

Mária Marčeková
CFO

24.10.2018 Mazars

Mazars

Toujours des gens de bons conseils : vous chercher une idée pour un cadeau ? Vous souhaitez donner de l’éclat à votre table avec une terrine accompagnée d’un vin remblit de fraicheur : vous êtes à la bonne adresse! Les incontournables sont les rosés de Provence : une valeur sure. Et puis, profiter d‘un petit détour par la cave en sous sol pour y admirer les grands crus et notamment les St - Émilion. J’ai déjà l’eau à la bouche ! Amateurs d’exotisme, de bien être, de nouvelles saveurs : venez à la Vie en Rose pour colorer vos envies

Nadšenci exotiky, blahobytu a nových chutí : navštívte vinotéku La Vie en Rose, aby ste si mohli naplniť vaše túžby

Mickaël Compagnon
Managing partner

24.10.2018 Saint-Gobain PAM

Saint-Gobain PAM

S La Vie en Rose máme dlhoročnú a hlavne pozitívnu skúsenosť. Personál je vždy milý a ochotný. Vína sú kvalitné a chutné. Z bieleho vína máme veľmi dobrú skúsenosť s alssaským vínom Riesling Collection.

Lucia Hrevúšová
Marketing Specialist

24.10.2018 Tesar s.r.o.

Tesar s.r.o.

Vinotéka La vie en Rose už od začiatku svojho vzniku ponúka pre nás to najlepšie. Top kvalitné vína, nádherné darčekové balenia pre našich partnerov a vždy sa tešíme, kedy si môžeme vychutnať pravé francúzske produkty a nezabudnuteľné cukrovinky. Radi sa nechávame rozmaznávať a precestovať tak Francúzsko v La Vie en Rose.

Peter Tesar
riaditeľ

Interiér & produkty

 

Naši partneri

Belssia

Délices du Lubéron

Méditéa

Saint-Maur

maison-pecou

logo-mazet

logo-cognac-guillon-painturaud

roubine

faugier1

limonaderie-paris

mathilde

vidal

roillus

tain

epicurien

osmin

argaud

soubeyran

montlouis

liquoristerie-provence

armorine

baudry-dutour

chaigne

audy

leclerc

comptoir-cacao

stmartin

partner4

2019© SK lie s.r.o., All Rights Reserved. | Developed by MrCode.NET

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x